Navigatie Link overslaanStart » Over ons » Medewerkers

Team

Wij zijn ontzettend trots op ons team. We stellen ze dan ook graag aan u voor.

Mocht u een vraag hebben, kunt u deze uiteraard stellen!

Katinka Slegt

Directeur en eigenaar

06-53709134

katinka@slegt.nl

Peter Driessen

Schadebehandelaar, chef de bureau

06-53741578

peter@slegt.nl

Bill Kaandorp

Senior zakelijk adviseur, financieel planner, gecertificeerd pensioen adviseur

06-10472428

bill@slegt.nl

Tine Zwaan

Senior adviseur verzekeringen

06-54347410

tine@slegt.nl

Faiza Zekhnini

Commercieel binnendienst senior medewerkster, schadeverzekeringen

020-6147051

faiza@slegt.nl

Ger Haanraads

Commercieel binnendienst seniormedewerker, leven, pensioen, ziekte, arbeidsongeschiktheid

020-6147051

ger@slegt.nl

Phuong Nguyen

Commercieel binnendienst junior medewerkster

020-6147051

phuong@slegt.nl

Jahida Zamal

Commercieel binnendienst junior medewerkster

020-6147051

jahida@slegt.nl

Iwan Ameerali

Senior polis acceptant

020-6147051

iwan@slegt.nl

Corrie Ameerali

Administratief medewerker

020-6147051

corrie@slegt.nl

Michael van Gils

Finance and compliance medewerker

020-6147051

michael@slegt.nl

Fulco Bohle

Senior programmeur

020-6147051

fulco@slegt.nl

Tom de Rooy

Helpdesk software

020-6147051